Mobilya Atölyesi

   Bolu Açık Ceza İnfaz Kurumumuz İş yurdu Mobilya Atölyesi 2012 yılında hizmete girmiş olup 3000 m2 kapalı , 1000 m2 açık alanda olmak üzere toplamda 4000 m2 alanda üretim hizmeti vermektedir.
        Önceliği eğitim , arası öğretim ve sonrası üretim olan devlete hizmet etme amacını personel ve hükümlü işbirliği ile ifa eden daima üretim parolası ile kaliteli ve görselliği ön planda tutarak başta İstanbul bölgesi olmak üzere Batı Karadeniz sahil şeridini ve iç Anadolu bölgesinde mevcut bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının hizmetinde olan kurumumuz “ Vatanını en çok seven , görevini en iyi yapandır. “ sözüne uygun olarak çalışmakta ve devletin parası ile devletin işini yapma vizyon ve misyonuna sahip bir kamu kuruluşudur.
        “ Üreten toplum , yücelen toplumdur.” felsefesiyle atölyemizde iş sağlığı ve iş güvenliği tedbirleri alınarak modern makine ve ekipmanlar ile üretim yapılmaktadır. Üretimi yapılan ürünler ile çalışan hükümlüler yeni teknoloji ve ekipmanlarla tanışarak mesleği daha iyi öğrenmekte ve kalifiye eleman olarak yetişmektedir. Tahliye olduklarında piyasada daha rahat iş bulabilmektedirler.

  Adres

  Kuruçay Mah. Şehit Ümit Çetingöz Sk. No:38 14030 Merkez/BOLU

  Telefon

  0 (374) 245 11 00 - 12 00

  Faks 0 (374) 215 10 63

  E-Posta

  bolu.acikisaretadalet.gov.tr